31.3.2019 - STŽ Kvílice - krátká | ||
Kategorie: T 4.40 km, 108 m, 15 kontrol | ||
1. | Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha | 30:27 |
2. | Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha | 34:12 + 3:45 |
3. | Trnková Dana VSP7351 USK Praha | 37:02 + 6:35 |
4. | Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdla | 38:16 + 7:49 |
5. | Špičáková Barbora DKP Oddíl OB Kotlářka | 40:51 + 10:24 |
6. | Gemperle František 0170001 Tisícovky | 41:02 + 10:35 |
7. | Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka | 42:18 + 11:51 |
8. | Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš | 42:24 + 11:57 |
9. | Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka | 42:44 + 12:17 |
10. | Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda | 43:04 + 12:37 |
11. | Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka | 43:27 + 13:00 |
12. | Neškudla Jan | 44:42 + 14:15 |
13. | Janíková Kateřina SOB0050 SOBSA | 48:30 + 18:03 |
14. | Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd | 48:41 + 18:14 |
15. | Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš | 50:17 + 19:50 |
16. | Janík Pavel SOB6802 SOBSA | 52:07 + 21:40 |
17. | Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda | 52:54 + 22:27 |
18. | Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutn | 53:18 + 22:51 |
19. | Burdík Jan 0130003 SK SKIVELO Olomouc | 54:32 + 24:05 |
20. | Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole | 54:46 + 24:19 |
21. | Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem | 55:28 + 25:01 |
22. | Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha | 57:35 + 27:08 |
23. | Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Tepli | 58:03 + 27:36 |
24. | Kindl Jiří RIC7901 OB Říčany | 59:04 + 28:37 |
25. | Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš | 59:42 + 29:15 |
26. | Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 59:48 + 29:21 |
27. | Votoček Aleš 0220001 Bez klubu | 60:12 + 29:45 |
28. | Otta Pavel JES4601 OK Rakovník | 60:50 + 30:23 |
29. | Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš | 61:07 + 30:40 |
30. | Jurgová Martina 0110002 mlada boleslav | 61:11 + 30:44 |
31. | Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky | 62:28 + 32:01 |
32. | Pilařová Kateřina JES8450 OK Rakovník | 63:09 + 32:42 |
33. | Prchlík Milan LOU7300 SK Moravan Louňovice | 63:27 + 33:00 |
34. | Paulů Robert 0180001 Houbari | 64:21 + 33:54 |
35. | Hruška Peter 0200001 Neregistrovaní Hruškovi | 65:13 + 34:46 |
36. | Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka | 65:59 + 35:32 |
37. | Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky | 66:10 + 35:43 |
38. | Malačka Milan DKP6000 Oddíl OB Kotlářka | 68:08 + 37:41 |
39. | Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem | 70:31 + 40:04 |
40. | Paulino Jose MKP8600 SK GORDIC Praha Kačerov | 71:42 + 41:15 |
41. | Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš | 72:15 + 41:48 |
42. | Rudolf Pilch ODV6400 TJ Aero Odolena Voda | 72:38 + 42:11 |
43. | Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha | 72:48 + 42:21 |
44. | Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda | 73:22 + 42:55 |
45. | Majerská Adriána ODV8051 TJ Aero Odolena Voda | 73:39 + 43:12 |
46. | Šťastný Pavel 0120002 žádný | 73:43 + 43:16 |
46. | Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda | 73:43 + 43:16 |
48. | Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice | 73:53 + 43:26 |
49. | Proxová Lada RIC8350 OB Říčany | 75:39 + 45:12 |
50. | Hrubá Veronika 0120001 žádný | 76:11 + 45:44 |
51. | Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice | 76:17 + 45:50 |
52. | Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 76:38 + 46:11 |
53. | Janíková Martina SOB6750 SOBSA | 77:02 + 46:35 |
54. | Karas Ondřej | 78:46 + 48:19 |
55. | Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 78:59 + 48:32 |
56. | Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš | 79:08 + 48:41 |
57. | Špičáková Lenka | 82:18 + 51:51 |
58. | Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš | 83:36 + 53:09 |
59. | Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem | 83:44 + 53:17 |
60. | Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřic | 88:44 + 58:17 |
61. | Havlíček Tomáš DOR5801 OK Dobříš | 89:43 + 59:16 |
62. | Šustek Jan 0240001 Kolemjdoucí | 90:17 + 59:50 |
63. | Topičová Anna LOU8350 SK Moravan Louňovice | 92:11 + 61:44 |
64. | Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš | 94:35 + 64:08 |
65. | Bednářová Barbora 6KC7650 Neregistrovaní | 103:47 + 73:20 |
66. | Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš | 114:07 + 83:40 |
67. | Hořovská Vladislava | 125:42 + 95:15 |
68. | Hrdličková Monika DOR7553 OK Dobříš | 126:01 + 95:34 |
Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga DISK | ||
Geleta Marek ZVO7401 OB SK Zvole DISK | ||
Szárszoi Ondřej DOR7405 OK Dobříš DISK | ||
Janasová Barbora PGP7152 SK Praga DISK | ||
Burdík Hana 0130001 SK SKIVELO Olomouc DISK | ||
Lenský David DKP7802 Oddíl OB Kotlářka DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |